درباره سهیل دنتال

فروشگاه اینترنتی تجهیزات دندانپزشکی و مواد دندانپزشکی سهیل دنتال با هدف ارائه با کیفیت ترین تجهیزات و مواد دندانپزشکی در خدمت دندانپزشکان عزیز و کلیه همکاران و فروشندگان صنف قرار گرفته است

حوزه فعالیت سهیل دنتال توربین ، آنگل ، هندپیس جراحی ، ست اینسترومنت ، ایرموتو ، تجهیزات دندانپزشکی ، اتوکلاو ، آب مقطرگیر ، آمالگاموتور ، اولتراسونیک ، تابوره و… می باشد.

علت نامگذاری

کوه سهیل در شهرستان سنقر و کلیایی یکی از آثار طبیعی استان کرمانشاه است که در لیست میراث طبیعی ملی قرار گرفته است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه کرمانشاه، قله سهیل که در گویش کردی و محلی به آن کوه (سی‌ویل) گفته می‌شود بلندترین قله کوهستان دالاخانی در جنوب شرقی شهرستان سنقر و کلیایی است که ۳۳۵۰ متر ارتفاع دارد.

همچنین قط قلا، کل فرج و گاچال از دیگر قله‌های کوهستان دالاخانی در شهرستان سنقر و کلیایی به شمار می‌آید. درپای قله سهیل چشمه‌ای به همین نام وجود دارد که دارای آبی بسیار گوارا است. کوه سهیل به دلیل ویژگی‌های خاصی که دارد، یکی از مناسب‌ترین کوه‌های غرب کشور برای کوهنوردان است.

همچنین با تلاش کوهیاران و همکاری تربیت بدنی پناهگاهی بسیار مناسب در پای قله سهیل ساخته شده که بسیار مورد استقبال کوهنورد سراسر ایران قرار می‌گیرد. در این روزهای گرم سال گذراندن ساعاتی در اطراف کوه سهیل بسیار نشاط بخش خواهد بود.